Apollo Automaty | Klasické výherné sloty >>

Predstavujeme českého výrobcu výherných online automatov Apollo Games. Ktoré z licencovaných kasín Tipsport Kasíno, Niké Kasíno alebo Fortuna Kasíno bude ponúkať Apollo automaty? Zatiaľ nevieme, ale bola by škoda, keby tento výrobca na Slovensko nevstúpil. Jeho top automaty sú naozaj špičkou v obore.

Zoznam kasín žiadajúcich o licenciu pre online hazard na slovenskom trhu nájdete TU >>

TOP hodnotené automaty od Apollo Games

V dnešnom článku / recenzii sa zameriame na najlepšiu automaty, ktoré vytvorila spoločnosť Apollo Games. Dúfame, že Vám tak uľahčíme hľadanie Vášho nového favorita a zároveň priblížime niektoré nové automaty.

Aké hry od Apollo Games odporúčame hrať?

Ako že sme vyberali najlepšie automaty? V podstate to bolo jednoduché. Proste sme vyberali najzaujímavejšie stroje, ktoré majú peknú grafiku, ponúka dostatok bonusov a sú zábavné.

Podľa čoho sme Apollo automaty hodnotili?

Bonusy – zaujímalo nás aké bonusy a koľko ich automat ponúkne
Zábavnosť – ďalej nás zaujímalo ako veľmi je automat zábavný
RTP (návratnosť vsadených peňazí / koľko automat vracia hráči v% dlhodobo, priemerne) – potom sme sa zamerali na návratnosť vložených prostriedkov
Hrateľnosť – a vo finále sme zhodnotili ako jednoduchá je hrateľnosť tohto automatu

TOP 3 Apollo Games

Dice 81

Automat Dice 81 je klasický výherný automat so symbolmi ovocia. Avšak nájdete tu aj zvonček a hraciu kocku. Tento automat je vhodný ako pre nováčikov, ktorí sa na hranie automatov ešte len dostávajú, tak i pre skúsených hráčov. Automat ponúka naozaj vysoké výhry a navyše si ho možno zahrať aj zadarmo.

Automat ponúkne RTP 95%, 4 valce a 81 výherných línií.

Mystery Joker II

Veľmi populárna hra, ktorá obsahuje nepreberné množstvo symbolu spestrujúce hru. Nájdete aj veľmi obľúbený a klasický symbol Wild, ďalej potom násobky hry, free spiny a symbol Mystery (ktorý Vám pridelí výhru formou bonusu). Nachádza sa tu symbolmi ovocia a automat disponuje veľmi kvalitné a prepracovanou grafikou.

Automat ponúkne RTP 96,38%, 3 valce a 5 výherných línií.

Atlantis

Tento výherný automat, ako už názov napovedá, sa bude odohrávať v podmorskom bájnom meste Atlantis. Automat ponúkne free spiny a bonusové hry (symbol perly v automate). Symbol Divokého žolík je tu vyobrazený ako Clown fish a celkovo automat pôsobí veľmi príjemne. Ponúkne prepracovanú grafiku, dostatok bonusov a rôzne symboly ako napríklad morské tvory, písmená a číslice.

Automat ponúkne RTP 96,24%, 5 valcov a 5 výherných línií.

TURBO SLOTS, najnovší počin od Apollo Games:

Vstupné bonusy slovenských kasín

Aké budú vstupné bonusy slovenských kasín po získaní licencie? To zaujíma každého a my sme sa pokúsili hádať a predikovať. Predpokladáme navyše, že sa vyššie a typy bonusov budú veľmi podobať vstupným bonusom v Česku, kde Fortuna a Tipsport už svoje kasína spustila a prevádzkuje cca 2 roky.

Ďalšie výrobca automatov na slovenskom trhu

Špekuluje sa, ktoré s licencovaných kasín bude ponúkať hry od NetEnt, ktoré od RedTiger a ktoré od Playtech. Zatiaľ nevieme, ale odporúčame sa pripraviť na november 2019, kedy by všetci zo spomínaných mali dostať licenciu a mali by začať ponúkať vstupné bonusy a svoje kasína vôbec. Tešme sa, že nás prekvapí.

Bavte sa kasínom, Automaty777.

Logo
Enable registration in settings - general
Prejsť na panel nástrojov